خصویات عطرها و شخصیت شما

ارسال شده در مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

بدون اینکه متوجه شویم با نوع عطر زدن، نوع لباس پوشیدنو نوع غذا خوردن حتی ، در حال معرفی خود به دیگران هستیم. هر کسی بنا به شخصیتی که دارد به روش خاصی لباس می پوشید ، از ادکلن خاصی استفاده می کند و غدایی میخورد که جزیی از عادت های او شده است. بهتر است بکوییم همان عادت هایی که به شخصیت ما تبدیل شده اند. حتی این مورد را در فروشگاهها و با رفتاری که فروشنده دارد می توان فهمید. فروشنده با دیدن شما به شما جنس خاصی را پیشنهاد می دهد و فکر میکند که درست است..این همان معرفی بوده است که شما قبل از هر چیزی با ظاهر خود به طرف مقابل انتقال داده اید. مثلا فروشنده می کوید یک ادکلن زنانه گرم برای شما پیشنهاد ویژه ای است..و همین طور  مثال های دیگر..در ادامه به معرفی برخی رایحه ها و علایق افراد می پردازیم.

رز: به طور کلی افرادی که این رایحه را می پسندند، بسیار عاشق پیشه بوده و از حس زنانگی بالایی برخوردارند.

زنبق: رایحه ای جادو کننده که نماد پاکدامنی و عفاف است. افرادی که رایحه زنبق را می پسندند، افرادی جرأتمند محسوب می شوند.

یاسمن: بوی یاسمن مناسب افرادی است که از اعتماد به نفس بالا برخوردارند و البته بر عکس علاقه مندان به «رز» که بیشتر تمایل به احساسات زنانه را از خود نشان می دهند، دوستداران رایحه یاسمن تمایلات مردانه دارند و این را از نحوه آرایش مو، لباس پوشیدن و طرز گفتارشان می توان فهمید. حتم داشته باشید بیشتر آدمهای با اراده عطری با رایحه یاسمن را انتخاب می کنند.

میخک: بویی تند و تیز دارد؛ مثل ادویه و جزو رایحه های «spicg» شمرده می شود.

ریحان: بوی گرم دارد و به یادآوری خاطرات کمک می کند و باعث هماهنگی بین روح و جسم می شود، به همین دلیل صلح و آرامش را به ارمغان می آورد.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>