درمان سردمزاجی با عطر و ادکلن.

ارسال شده در مرداد ۷ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر زنانه بیشتر از چه رایحه ای تشکیل می شود؟ عطر مردانه چطور؟ شاید برای شما هم سوال باشد. بنا به نوع جنسیت، نوع عطر و رایحه آن هم متفاوت است که این به خاطر ویژگی ها و تفاوت های زیستی میان مردان و زنان هست. گاهی این تفاوت ها در برخی موارد باعث بروز مشکلاتی در زندگی ما انسان ها می شود. یکی از این مشکلات سرد مزاجی است. برای این مشکل راه حل های بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از عطر و ادکلن و به طور خاص استفاده از بوی خوش است.

 

روغن و اسانس تهیه شده از گیاه صندل و چوب آن عطری شیرین، گرم و بسیار تسکین دهنده دارد. به اعتقاد هندی ها بوییدن این روغن علاوه بر آنکه می تواند به آرامش زوجها و بهبود روابط زناشویی آنها کمک کند به عنوان شیوه ای درمانی برای بهبود سردمزاجی و کاهش میل جنسی در مردان و زنان مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از این اسانس یا روغن گیاهی بهترین روش آن است که آن را روی یک قطعه پنبه اسپری کنید و روی میز پاتختی در اتاق خوابتان قرار دهید یا ۴ تا ۵ قطره از این اسانس را با یک فنجان متوسط آب ترکیب کنید و آن را با کمک افشانه در فضای خانه و اتاق خواب بپاشید. بوییدن عطر چوب صندل به ویژه نوع هندی آن می تواند روشی کمکی برای درمان سردمزاجی همسرتان باشد.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>