دمای مناسب آب برای حمام کردن نوزاد

ارسال شده در شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۵ موضوع مادر و کودک توسط

وقتی برای اولین بار قرار است نوزاد را وارد حمام کنید، بارها و بارها دمای آب حمام را با دست خود اندازه می گیرید ولی بازهم مطمئن نیستید که درست تنظیم کرده باشید، چرا که می دانید دمایی که برای پوست شما طبیعی و مناسب است، حتما برای نوزاد با پوست ظریف، لطیف و حساس مناسب نخواهد بود. این مشکل اغلب مادران و به خصوص مادران جوانی است که برای اولین بار با این موضوع مواجه می شوند و تجربه ای ندارند. دنیای تکنولوژِی برای این موضوع راه حلی دارد که در عین راحتی و سادگی بسیار جالب و جذاب هم می باشد.

نتیجه تصویری

امروزه برخی دماسنج ها طراحی شده اند که مخصوص حمام و قرار گرفتن در وان می باشد. این دماسنج های جالب حتی در شکل های متنوع طراحی وی شوند که نوزاد و یا کودک در حید حمام کردن بتواند با آن بازی کند و سرگرم شود. دماسنج های بسیار دقیقی که حتی برخی از آنها مجهز به بوق هشدار هم هستند. برای خرید دماسنج هم نیاز به صرف وقت زیادی ندارید و به راحتی می توانید به یک فروشگاه اینترنتی سفارش دهید و در مدت کوتاهی تحویل بگیرید. امیدواریم همواره در زندگی موفق و خوشبخت باشد.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>