نکات لازم در اصلاح صورت آقایان (۳)

ارسال شده در شهریور ۲ام, ۱۳۹۵ موضوع ریش تراش و اصلاح صورت توسط

در مطالب گدشته اگر همراه بوده باشید با گام های لازم برای اصلاح مناسب صورت آقایان آشنا هستید. در این بخش هم قصد داریم چند گام ضروری دیگر معرفی کنیم. قطعا همه میدانیم که رعایت چند مورد و انجام کارهایی ساده ما را از بسیاری از عوارض و گرفتاری ها دور نگه می دارد. حساسیت های پوستی و بسیاری از بیماری هایی که اغلب مردم دچار می شوند ناشی از همین رعایت نکرن و بی توجهی هایی است که ابتدا کم اهمیت به نظر می رسد.

قدم ششم- شستن

تیغ خود را در هنگام تراشیدن صورت خود بشورید و آن را از مو بری کنید. توجه داشته باشید که از حرکت ها ی کوتاه و آهسته استفاده کنید. در این کار اصلا عجله نکنید.

قدم هفتم- رو به بالا یا پایین بتراشید؟

سعی کنید مو ها را در جهت رویش بتراشید. تراشیدن مو در غیر جهت رویش میتواند ناراحت کننده و باعث قرمزی پوست شود. اینکار روی پوست خط تیغ را بجا میگذارد و همچنین باعث رویش موی های زیر پوستی می شود.

قدم هشتم-مرطوب کردن پوست

بعد از تراشیدن ریش خود از کرمهای غیر چرب استفاده کنید. که اینکار پوست شما را محافظت میکند و تسکین میدهد. میتوانید از افتر شیو هم استفاده کنید ولی دقت کنید بیشتر افتر شیو ها دارای الکل هستند که باعث سوزش میشود و برای خیلی از پوست ها خوب نیست و باعث تحریک پوست های حساس میشود.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>