نکات لازم در اصلاح صورت آقایان

ارسال شده در مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ موضوع ریش تراش و اصلاح صورت توسط

خرید یک ریش تراش و اصلاح روزانه صورت شاید کار راحتی به نظر بیاید و نیاز به مطالعه و آموزش چندانی نداشته باشد. اما به خاطر سلامتی و زیبایی پوست خود بهتر است که دقت بیشتر در این امور داشته باشیم. ریش تراش برقی یک ابزار است که خیلی از آقایان را از رفتن به آرایشگاه بی نیاز کرده است. بنابراین حالا که تصمیم گرفته اید خودتان هر روز اصلاح صورت خود را انجام دهید، با چند مطلب کوتاهی که تهیه کرده ایم همراه باشید تا در مورد چگونگی اصلاح صحیح اطلاعات مفیدی کسب کنید.

قدم اول- بهترین موقع برای اصلاح صورت

از اصلاح صورت به عنوان اولین کاری که از خواب بیدار میشوید اجتناب کنید. به پوست خود این فرصت را بدهید تا از خواب بیدار شود. در این مدت پفی صورت شما که به علت جمع شدن آب زیر پوست به وجود آمده است پایین میاید و شما میتوانید اصلاح تمیز تری داشته باشید.

قدم دوم-اکسفولیت کردن صورت

پوست های مرده صورت خود را با موادی مانند دیلی فشیال اسکراب یا کلینزر   Real Shaving Company بردارید. این مواد پیلینگ صورت انجام میدهند و پوست را نرم و کاملا تمیز میکنند و منافذ پوست را باز و گرد و خاک و کثافت صورت را تمیز میکنند. این به شما کمک میکند تا اصلاح بهتری انجام دهید. و همچنین کثافت های خوابیده روی صورت را به داخل منافذ پوست نمیریزد به همین دلیل جوش های احتمالی بعد از تیغ زدن صورت را کاهش میدهد.   هفته ای یکبار  اسکراب کردن صورت را پیشنهاد میشود .

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>